Gece Gündüz Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi - Www.GeceGunduzFan.Forumm.Biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Gündüz Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi - Www.GeceGunduzFan.Forumm.Biz

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAjandaAramaGiriş yap

Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı

5 posters
YazarMesaj
HanDee
Co Admin
HanDee

Kadın
<b>Ruh Hali</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Karams10
<b>Tuttuğu Takım</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Empty
MesajKonu: Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı   Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 4:08 pm

BUYURUN ARKADAŞLAR SARP IN RÖPORTAJI GECE GÜNDÜZ DİZİSİNE BAŞLADIĞINDA YAPILMIŞ BİR RÖPORTAJ BİR SİTEDE GÖRDÜM VE YAYINLAMAK İSTEDİM BURDA

SARP LEVENDOĞLU

Aksiyon sahneleri büyük ses getirecek

- “Emret Komutanım”dan ne zaman ayrıldınız?

13. bölümü bitirdim ve benim yerime bir arkadaş geldi ve bıraktım. Bu diziye geçtim.

- Aslan nasıl bir polistir?

Aslan, tramvatik bir durum yaşamış ve suçlular eski sevgilisini öldürmüş. Onun için bütün suçlulardan intikam almak istiyor. Kötü değil ama sert bir polis. Kibarlıkla değil, kaba kuvvetiyle çözmeye çalışıyor olayları. Hayatındaki herşeyle dalga geçer gibi görünüyor ama iç dünyası farklı. Bunu saklamaya çalışıyor, deli dolu gözüküyor ama problemli aslında.

- Aslan hangi suçların peşinde?

Kemal’le ying yang durumu var Aslan’ın. Genelde öyle konusu. Kemal’in emekliliği gelmiş, normal görevimi tamamlayıp, görevimi bitireyim diyor. Aslan da direkt kapıları kırarak içeri girme peşinde. Arama izni falan düşünmüyor. Mümkünse suçlu ölsün diyor hatta bununla dalga geçiyor, hayatları düşünmüyor, buna önem vermiyor.

- Bu kaçıncı projeniz?

7 oluyor sanırım. Daha önce “Lise Defteri”, “Çınaraltı”, “Emret Komutanım”, “O Şimdi Asker”, “Emret Komutanım”, “Şah Mat” ve “Zeliha’nın Gözleri”nde rol aldım.

- Hep askeri dizilerde rol almış gibisiniz?

Evet, öyle bir durumum var ama en azından bu sefer üniforma yok. “Lise Defteri”, “Emret Komutanım”, hatta “Zeliha’nın Gözleri”nde de vardı üniforma, bu dizide yok. Ama tabii hep bir silah var elimde ve hiç sevmediğim bir şey silah. Normalde hiç taraftar olmadığım şeyler ama hayat içinde bildiğimiz ve gördüğümüz şeyler tabii. Bu projeye başlamadan organize suçlar büro amiri ve arkadaşlarıyla toplantı yaptık ve gözlemlediğim kadarını yansıtıyorum.

- Aslan’ın şiddet yanlısı olması tepki görecek mi izleyici tarafından acaba?

Gerçek değil ki bu dizi. Filmle gerçeği bağdaştıracak kadar akılsız insanlar varsa onlar için yapacak bir şey yok. Maalesef olabiliyor ama film icabı olduğu için tepki alacağını düşünmüyorum.

- Dizideki aksiyon sahneler nasıl?

Adamlar camdan aşağı uçuyor, ben ciple demir kapıyı kırıp içeri giriyorum, su kulesinden aşağı adam sallıyorum. Silahlı çatışmalar çektik. İki bıçaklama sahnemiz oldu, iki adamı dövüp bir tanesini içeri attık. Ama esas izleyicinin hoşuna gidecek sahneler Kemal ve Alev’le aramızda yaşadığımız sahneler olacak gibi geliyor bana.
YaLanci_YaRim
Isınan Üye
YaLanci_YaRim

Kadın
<b>Ruh Hali</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Deli10
<b>Tuttuğu Takım</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013

MesajKonu: Geri: Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı   Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:20 pm

PayLasim icin coqq tsqLeR
çete
Yeni Üye
çete

Kadın
<b>Ruh Hali</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Asik10
<b>Tuttuğu Takım</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı   Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 7:01 pm

[i]paylaşım için saol
Sarp*Sevinc
Yeni Üye
Sarp*Sevinc

MesajKonu: Geri: Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı   Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 12:06 pm

aslan kır dökte kaa süpermiş askım ii yapıyo hahahah
deryaslan
Isınan Üye
deryaslan

Kadın
<b>Ruh Hali</b> : Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Deli10

MesajKonu: Geri: Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı   Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 8:42 pm

paylaşımın için çk tşkrler ...

Sarp Levendoğlu Gece Gündüz Dizisiyle İlgili Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-